Keira Knightley profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Keira Knightley

Keira Knightley image

profil Keira Knightley

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Keira Knightley. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Keira Knightley? Kolik váží, kolik měří Keira Knightley? Jaké jsou míry Keira Knightley? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Keira Knightley se narodila 1985-03-26. Měří 170 cm. Váží 53 kg.

Křestní jméno:Keira
Příjmení:Knightley
Povolání:herečka
Datum narození:1985-03-26
Výška:170 cm
Hmotnost:53 kg
Web stránka:https://keiraknightley.x24hr.com/
Místo narození:Teddington, Middlesex, Anglie

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Keira Knightley foto a fotky Keira Knightley.

Náš tip: Doporučujeme navštívit stránky o Halle Berry.

English version of bio, Keira Knightley biography, profile you can found here


Keira Knightley fotečka

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Petr Ludwig

Petr Ludwig je český podnikatel, konzultant, analytik a spisovatel.Česká veřejnost jej zná především jako autora knihy Konec prokrastinace, kterou vydal v roce 2013. S tímto tématem se snaží prosadit i v zahraničí a věnuje se mu i na svých přednáškách pro veřejnost a firmy. Prokrastinace...

Adam Kopecký

Adam Kopecký je český nadějný judista, reprezentant a juniorský mistr Evropy a mistr světa z roku 2019. Kopecký se narodil v Mladé Boleslavi. V 5 letech začal trénovat judo, ke kterému jej přivedli rodiče, zejména jeho matka. Připojil se k místnímu klubu TJ Auto Škoda Mladá Boleslav.Po...

Zikmund

Zikmund Lucemburský, přezdívaný liška ryšavá podle zrzavých vlasů a vousů, byl synem Karla IV. a Alžběty Pomořanské, českým králem a římským císařem. Narodil se pravděpodobně v Norimberku a vyrůstal ve Svaté říši římské. Jeho otec mu poskytl kvalitní vzdělání, takže mluvil několika...