Keira Knightley profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Doporučujeme
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Keira Knightley

Keira Knightley obrázek

profil Keira Knightley

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Keira Knightley. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Keira Knightley? Kolik váží, kolik měří Keira Knightley? Jaké jsou míry Keira Knightley? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Keira Knightley se narodila 1985-03-26. Měří 170 cm. Váží 53 kg.

Křestní jméno:Keira
Příjmení:Knightley
Povolání:herečka
Datum narození:1985-03-26
Výška:170 cm
Hmotnost:53 kg
Web stránka:https://keiraknightley.x24hr.com/
Místo narození:Teddington, Middlesex, Anglie

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Keira Knightley foto a fotky Keira Knightley.

Náš tip: Doporučujeme navštívit stránky o Halle Berry.

English version of bio, Keira Knightley biography, profile you can found here


Keira Knightley photo

Několik fórů na závěr. Vtip Blbej den: Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Lumír Olšovský

Lumír Olšovský je český divadelní, muzikálový, seriálový, filmový a dabingový herec, autor. Olšovský se narodil v Opavě. Po základní škole studoval herectví na konzervatoři v Ostravě. Následně získal své první angažmá v Karlových Varech v Divadle Vítězslava Nezvala, kde ztvárnil...

Kopyto

Kopyto známe z pohádky „čertovo kopyto“. Samozřejmě anatomicky je označení kopyto pro koncovou část nohy. U sudokopytníků/lichokopytníků se jedná o prstový orgán, který má ochrannou i obrannou funkci. Kopyto je porostlé zrohovatělou vrstvou. Dále známe ševcovské kopyto, které...

Muftí

Muftí je vykladačem a šiřitelem islámského práva. Jedná se o velmi váženou osobnost, duchovního, který patří k sunnitům a zaměřuje se na právo šaría a figh. Dohlíží na určenou oblast, která se nazývá muftiát.Nadřízeným všech muftíů je velký muftí. K výkonu funkce muftího je nutno...